Bądź sobą

  • Cena: 32.00 zł
  • Ilość odwiedzin: 455

Opis produktu

Czy odnosicie czasem wrazenie ze w swoim rozwoju wewnetrznym, stoicie w miejscu, ze pewne sprawy które wydawaly sie Wam rozwiazane po raz kolejny nie daja Wam spokoju? By moze szukacie wyjscia w zlym miejscu.

Lise Bourbeau to autorka ponad 14 ksiazek, w tym bestsellera „Wsluchaj sie w swoje cialo (Wydawnictwo Kos, Katowice) zalozycielka jednej z najwiekszych szkól rozwoju osobistego w Kanadzie, których filie dzialaja od kilkunastu lat w ponad dwudziestu krajach swiata.

Kolejna ksiazka Lise Bourbeau w sposób tak samo konkretny jak poprzednie wskazuje, iz wszystkie problemy zarówno o podlozu psychicznym, mentalnym jak i fizycznym biora sie z pieciu ran:


- odrzucenia,

- porzucenia,

- upokorzenia,

- zdrady i

- niesprawiedliwosci.Dzieki szczególowemu opisowi pieciu ran i masek, które zakladamy aby ich nie widziec, mozecie spróbowac odkryc prawdziwe powody problemów z jakimi borykacie sie w zyciu. Dzieki tej ksiazce dowiecie sie tez dlaczego tak bardzo róznimy sie fizycznie.

Ksiazka ta pomoze wam rozpoczac proces ozdrowienia, który doprowadzi do celu jakim jest bycie soba. Odkryjecie tez niespotykane sily drzemiace w kazdym z nas, które umozliwiaja osiagniecie zyciowej pelni.

Lise Bourbeau, jak zwykle, na koncu ksiazki proponuje praktyczne wskazówki umozliwiajace przeksztalcenie codziennych problemów w trampoline umozliwiajaca rozwój i uswiadomienie sobie ze w kazdym za nas kryje sie niezwyciezona moc kreacji.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!