BIG Power Worker Ciężarówka Ładowarka samochód budowlany do przedszkola ciche koła

  • Cena: 79.92 75.44 zł
  • EAN: 4004943568371
  • Marka: BIG
  • Ilość odwiedzin: 246

Opis produktu

BIG Power Worker to seria duzych pojazdów dla Maluchów o ergonomicznych ksztaltach fantastycznie sprawdzajacych sie podczas zabawy. Ladowarka ta nalezy do tej grupy produktów. Power Worker przeznaczona jest zarówno do zabawy w domu jak i na zewnatrz. Wyglad ciezarówki nasladuje duze oryginalne pojazdy budowlane. Intensywny zólty kolor wraz z nowoczesnymi naklejkami cieszy oko malych budowniczych.
Projekt ladowarki BIG-POWER-WORKER dopasowany jest do budowy ciala malych dzieci,by mogly one latwo pchac, wywracac lub transportowac zabawke. Szczególnym dodatkiem sa wytrzymale kólka Soft, które stanowia wyposazenie seryjne wszystkich modeli serii BIG-POWER-WORKER, które co wazne nie pozostawiaja sladów na podlodze.
BIG nalezy do wielkiego koncernu Simba Dickie Group - Linia zawiera bardzo zróznicowane i innowacyjne zabawki stymulujace rozwój motoryki u dzieci. Produkty BIG to wiele pomyslów na zabawe. Znajdziemy tu samochody, jezdziki, bujaki, traktory, lodzie, zjezdzalnie, jednostki plywajace i piaskownice. BIG to zabawki majace bardzo wysoka jakosc. Sa produkowane w Niemczech z wysokiej jakosci materialów odpornych na dzialanie promieni UV. Bezpieczenstwo naszych zabawek jest gwarantowane i potwierdzone testami LGA/TÜV.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!