Ciężarówka do składania drewniana duża, Janod

  • Cena: 122.50 zł
  • Marka: Janod
  • Ilość odwiedzin: 445

Opis produktu

Ciezarówka francuskiej marki Janod do samodzielnego skladania rozwija zdolnosci manualne dziecka oraz uczy kreatywnego myslenia. Poza tym to swietny trening koncentracji i precyzji ruchów. Zestaw sklada sie z 17 elementów, które po zlozeniu zmieniaja sie w ciezarówke. Do pojazdu dolaczony jest kluczyk i srubokret potrzebne do rozlozenia i zlozenia wozu.
Ciezarówka zaprojektowana zostala we Francji. Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudelko, idealne na prezent.
Wszystkie dzieci lubia nasladowac doroslych, a ze prawdziwe narzedzia i sprzety kuchenne sa dla nich nieporeczne i nie zawsze bezpieczne, Janod proponuje linie ‘zabawa w dom’. Starannie wykonane z drewna i bezpieczne zabawki sprzyjaja tworzeniu historii i rozwijaja kreatywnosc dziecka, zdolnosci manualne oraz cwicza motoryke dloni. Odtwarzanie sytuacji znanych dziecku z codziennych obserwacji, pozytywnie wplywa na wszechstronny rozwój dziecka, wspierajac umiejetnosci spoleczne, zabawy z rówiesnikami oraz rozwiazywania problemów. Kontakt z drewnianymi zabawkami daje duzo radosci i rozwija poczucie estetyki u dziecka.
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które sa synonimem innowacyjnosci, francuskiego designu i najwyzszej jakosci. Unikalne zabawki Janod tworzone sa z drewna i innych doskonalych materialów, a przede wszystkim z dzieciecych marzen! Janod – JUST PLAY

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!