Drewniany Konik Do Ciągnięcia Viga

  • Cena: 51.52 zł
  • EAN: 6934510509767
  • Marka: Viga Toys
  • Ilość odwiedzin: 329

Opis produktu

Wspanialy drewniany konik na kólkach, z którym Twoje dziecko nie bedzie potrafilo sie rozstac. Konik jest niezwykly, bo posiada kola zebate z kolorowymi obrazkami, które polaczone sa z kólkami i obracaja sie podczas jazdy.
Do produkcji zabawki wykorzystano drewno bukowe, które jest wytrzymale i odporne na uszkodzenia. Uzyte farby sa nietoksyczne i w pelni bezpieczne dla dzieci, a ich kolory zywe i cieszace oczy.
Viga jest marka zarejestrowana w 2003 roku lecz juz obecna w ponad 60 krajach na swiecie. Ich innowacyjne pomysly zdobyly uznanie m.in. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Zalozyciele firmy zwrócili uwage na wyniki badan wskazujacych na zwiazek pomiedzy zabawa i uczeniem sie we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratowac ich przed wirtualnym swiatem, który w duzym stopniu moze wypaczyc rzeczywistosc producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczenstwo i jakosc produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbal o to aby farby, którymi maluja zabawki spelnialy normy bezpieczenstwa EN71 oraz ASTM.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!