Drewniany Piesek Do Ciągnięcia Viga

  • Cena: 51.52 zł
  • EAN: 6934510509774
  • Marka: Viga Toys
  • Ilość odwiedzin: 274

Opis produktu

Przepiekny piesek, który dzieki czterem kólkom i sznurkowi moze byc oprowadzany przez dziecko. Posiada na swoich bokach kolorowe kola zebate z obrazkami, które dzieki polaczeniu z osiami kól, obracaja sie podczas jazdy. Piesek jest sliczny i na pewno bedzie towarzyszem wszystkich spacerów malucha.
Zabawka wykonana zostala z drewna bukowego, które jest wytrzymale i odporne na obrazenia. Farby uzyte do pomalowania zabawki sa nietoksyczne i w pelni bezpieczne dla dzieci.
Viga jest marka zarejestrowana w 2003 roku lecz juz obecna w ponad 60 krajach na swiecie. Ich innowacyjne pomysly zdobyly uznanie m.in. w Europie, USA dalekiej Australii oraz Japonii. Zalozyciele firmy zwrócili uwage na wyniki badan wskazujacych na zwiazek pomiedzy zabawa i uczeniem sie we wczesnych latach rozwoju dzieci. Aby pomóc rodzicom oraz placówkom edukacyjnym w wychowywaniu dzieci i ratowac ich przed wirtualnym swiatem, który w duzym stopniu moze wypaczyc rzeczywistosc producent oferuje innowacyjny asortyment wykonany z naturalnych tworzyw uzyskanych podczas ekologicznych procesów produkcji. Bezpieczenstwo i jakosc produktów drewnianych to priorytet dla Vigi, producent zadbal o to aby farby, którymi maluja zabawki spelnialy normy bezpieczenstwa EN71 oraz ASTM.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!