Łowienie Rybek Drewniana Zabawka Edukacyjna Cyferki Kolory Masterkidz

  • Cena: 104.30 zł
  • EAN: 6955920008985
  • Marka: Masterkidz
  • Ilość odwiedzin: 291

Opis produktu

Wedkowanie to niezwykle przyjemne i satysfakcjonujace zajecie. Kochaja je dorosli ale równiez dzieci! Natomiast 3-latek nie poradzi sobie z prawdziwa wedka, oraz prawdziwymi rybami - dlatego zabawka Masterkidz nie tylko umozliwia maluchom fantastyczna zrecznosciowa zabawe, ale równiez rozwój wielu istotnych umiejetnosci.
Dzieki kolorowym rybkom dziecko moze nauczyc sie cyferek, kolorów, oraz liczenia do 6. Jest to mozliwe dzieki temu, ze kazda z 18 rybek charakteryzuje sie jednym z 6 kolorów, oraz jedna z trzech pozostalych cech: liczba przedstawiona za pomoca cyferki, slownie, lub kropkami w odpowiedniej ilosci.
Zabawka sklada sie z drewnianej tabliczki, na której nalezy rozstawic rybki do lowienia, oraz z dwóch magnetycznych wedek, a takze z kostki do gry, która posiada kolorowe liczby. Grac mozna na wiele sposobów - od najprostszego lowienia rybek, które trenuje jedynie zrecznosc, bo wylawianie odpowiednich rybek, które lacza w sobie konkretne cechy.
Zabawka wykonana zostala z drewna. Wybierajac drewniane zabawki Masterkidz, redukujesz produkcje odpadów plastikowych i wspierasz srodowisko.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!