Mudpuppy Magnetyczne postacie Magiczne księżniczki 4+

  • Cena: 70.57 zł
  • Marka: Mudpuppy
  • Ilość odwiedzin: 263

Opis produktu

Zestaw magnesów do tworzenia postaci Magiczne ksiezniczki amerykanskiej marki MUDPUPPY to wyjatkowo kreatywna zabawka dla dzieci od 4 roku zycia. Na 2 dwustronnych magnetycznych (cynowych) kartach znajduja sie tla, zwiazane z basniowym zyciem ksiezniczek, np. okolice zamku czy wzgórza przed palacem. Mozna na nich umieszczac wybrane magnesy (ponad 40 elementów) – dwie ksiezniczki, ich fryzury, stroje i dodatki – tworzac wiele róznych opowiesci. Autorka ilustracji jest mieszkajaca w Australii angielska graficzka Rebecca Jones. Zabawka ma poreczny format, sprawdza sie w domu i w podrózy. Zapakowana jest w estetyczne, metalowe pudelko. Doskonale nadaje sie na prezent.
Zabawki magnetyczne to interesujacy pomysl na pobudzanie dzieciecej wyobrazni i rozwój jego sprawnosci manualnej. MUDPUPPY dba o to, by wielkosc magnesów byla odpowiednia dla wieku dziecka, a zestawy – kompaktowe, o ciekawej tematyce i szerokich mozliwosciach zastosowan.


kategoria: zabawki magnetyczne
wiek: 4+
liczba elementów: 2 karty + 40 magnesów
material: cyna, magnes
wymiary opakowania: 16 x 22 x 2,5 cm
Amerykanska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstala w 1992 roku. Dzis jest znana na calym swiecie i cieszy sie powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia sie na tworzeniu produktów, zachecajacych dzieci do twórczej aktywnosci, a przy tym wspierajacych ich rozwój i stymulujacych wyobraznie. Oferta marki to glównie puzzle, gry, ukladanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.
Projekty MUDPUPPY inspirowane sa sztuka, m. in. ilustracja dla dzieci. Marka stale wspólpracuje ze wspólczesnymi artystami, a jej produkty sa wciaz nagradzane za kreatywnosc, uzytecznosc i innowacyjnosc.
 

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!