Mudpuppy Naklejki na rolce Superbohaterowie 100 szt.

  • Cena: 19.17 15.77 zł
  • Marka: Mudpuppy
  • Ilość odwiedzin: 277

Opis produktu

Naklejki na rolce Superbohaterowie amerykanskiej marki MUDPUPPY to trzy metry wspanialej zabawy w poznawanie odwaznych komiksowych bohaterów i ozdabianie wybranych powierzchni ich podobiznami. Zestaw zawiera ponad 100 naklejek w róznych ksztaltach, przedstawiajacych 18 postaci ze swiata komiksów. Naklejki na rolce powtarzaja sie. Rolka zapakowana jest w estetyczne pudelko, które jest równoczesnie praktycznym dozownikiem nalepek. Idealnie nadaje sie na prezent.
 
Zabawa naklejkami uczy rozpoznawania i segregowania elementów, cwiczy zdolnosci manualne oraz precyzje ruchów, a przy okazji dostarcza wrazen estetycznych i jest wstepem do kreowania przestrzeni wokól siebie. MUDPUPPY siega po ulubione przez maluchy motywy, oferuje poreczne formaty i wygodne dla dzieci dozowanie.
 
kategoria: naklejki
wiek: 3+
liczba elementów: ponad 100
material: papier
wymiary opakowania: 9 x 9 x 3 cm
 
Amerykanska marka zabawek edukacyjnych MUDPUPPY powstala w 1992 roku. Dzis jest znana na calym swiecie i cieszy sie powszechnym zaufaniem rodziców. Skupia sie na tworzeniu produktów, zachecajacych dzieci do twórczej aktywnosci, a przy tym wspierajacych ich rozwój i stymulujacych wyobraznie. Oferta marki to glównie puzzle, gry, ukladanki oraz zestawy kreatywne, w tym tematyczne komplety magnesów czy naklejek.
Projekty MUDPUPPY inspirowane sa sztuka, m. in. ilustracja dla dzieci. Marka stale wspólpracuje ze wspólczesnymi artystami, a jej produkty sa wciaz nagradzane za kreatywnosc, uzytecznosc i innowacyjnosc.
 

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!