Nowa kuchnia wegetariańska dieta która chroni serce i wydłuża życie

  • Cena: 34.30 zł
  • Ilość odwiedzin: 269

Opis produktu

Zmora obecnych czasów sa coraz powszechniejsze alergie pokarmowe powodowane przeróznymi dodatkami do zywnosci, takimi jak: konserwanty, srodki ochrony roslin, stosowane w nadmiernej ilosci nawozy sztuczne, antybiotyki i hormony. To z ich powodu wazne jest bardziej swiadome wybieranie tego, co sie je.

Ksiazka ta jest zacheta do czestszego spozycia produktów roslinnych, aby urozmaicic codzienna diete. Zawiera 450 przepisów na proste, tanie, smaczne i latwe w przygotowaniu potrawy na kazda okazje, tym dania glówne, zupy, salatki, napoje i sosy. Znajdziesz w niej wykaz produktów zywnosciowych i ziól, które sa pomocne przy usuwaniu wielu powszechnych dolegliwosci oraz spis witamin i skladników mineralnych niezbednych dla prawidlowego funkcjonowania organizmu i zródla ich pozyskania.

Skutki nieprawidlowej diety nie zaleza od wyboru wegetarianizmu badz odrzucenia go. Wszystko zalezy od wiedzy, jak komponowac diete, by zawierala skladniki niezbedne do prawidlowego odzywienia organizmu. Dzieki zaprezentowanej w tej ksiazce diecie obnizysz mozliwosc wystapienia chorób serca, poprawisz metabolizm i wydluzysz zycie. sliny sa nie tylko zródlem witamin, skladników mineralnych, bialek, weglowodanów, ale równiez zawieraja w sobie substancje chemiczne o duzej aktywnosci biologicznej, mogace nie tylko zapobiegac chorobom, ale nawet je leczyc. Z latwoscia pozbedziesz sie alergii, problemów z krazeniem, oczyscisz nerki, watrobe oraz poprawisz pamiec.
Jedz na zdrowie!

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!