SIMBA Strażak SAM Pojazd Strażacki Figurka Akcesoria Dźwięk

  • Cena: 99.67 90.47 zł
  • EAN: 4052351011675
  • Marka: SIMBA
  • Ilość odwiedzin: 537

Opis produktu

Wóz strazacki Venus, stworzony przez powszechnie znana i ceniona za jakosc produktów firme Simba, pochodzi z serii zabawek poswieconej animowanemu serialowi dla dzieci pod tytulem Strazak Sam.
Charakterystyczny czerwono-zólty wóz wyposazono w szesc gumowych kól dzieki czemu doskonale radzi sobie w kazdych warunkach. Pojazd posiada otwierane drzwi,a takze otwierana pake, na której znajdziemy zbiornik na wode i armatke wodna. Zbiornik mozna napelnic woda,zdjac z samochodu i skorzystac z armatki przymocowanej do niego. W wyposazenie samochodu wchodzi takze lina z wyciagarka, figurka Elvisa z ruchomymi rekoma i glowa oraz akcesoria strazackie. Wóz wyposazony w efekty dzwiekowe. Zabawka wykonana z materialów wysokiej jakosci, z niezwykla dbaloscia o szczególy.Wymarzony prezent dla malych strazaków. Zasilany na baterie 2x 15,5V LR6 (w zestawie).

Grupa Simba & Dickie jest jednym z pieciu najwiekszych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i wiele innych. Na rynek polski wprowadza zabawki uwielbiane przez dzieci we wszystkich czesciach swiata. To dla nich tworzone sa kolekcje: Simba, Eichhorn, Heros, Dickie, Majorette, Smoby, Ecoiffier, Big. Glówny cel to dawanie dzieciom radosci i wywolywanie usmiechu na buziach dzieci.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!