Tajemnice zaginionego symbolu

  • Cena: 24.90 zł
  • Ilość odwiedzin: 263

Opis produktu

Czy mistyczne symbole sa wbudowane w stolice USA – Waszyngton? Czy rozklad ulic Kapitolu zostal zaprojektowany przy uzyciu geomancji – starozytnej techniki wrózebnej? Czy Ojcowie Zalozyciele USA praktykowali rytualy w tajemnych stowarzyszeniach? Jaka prawda kryje sie za mistycznymi elementami , opisanymi przez Dana Browna w jego bestsellerze?

Ksiazka Johna Michaela Greera podaje skondensowana dawke wiedzy, bedac swoista encyklopedia i nieoficjalnym uzupelniajacym przewodnikiem po Zaginionym Symbolu Browna. Tajemnice Zaginionego Symbolu to nieodzowne zródlo informacji dla fanów Browna, którzy chca poznac fakty ukryte za fikcja literacka.

Autor odslania przed czytelnikiem prawde o masonerii –glównym temacie w powiesci Dana Browna – odnoszac sie do rytualów, swiatyn i nieslawnych czlonków jak legendarny Albert Pike. Ujawnia takze fakty dotyczace Rózokrzyzowców, Klucza Salomona i starozytnych tajemnych praktyk oraz obrzedów.

Droga wiedzie od alchemii do ezoterycznych symboli. Tajemnice Zaginionego Symbolu ujawniaja zapomniana historie ezoterycznej tradycji, która uksztaltowala i nadal oddzialuje na wspólczesny swiat.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!