Układanka drewniana sorter Gąsienica Janod

  • Cena: 73.31 60.37 zł
  • Marka: Janod
  • Ilość odwiedzin: 410

Opis produktu

Gasienica jako sorter i ukladanka w jednym, francuskiej marki JANOD. Rozwija wiele kluczowych umiejetnosci dziecka, m. in. rozróznianie i dopasowywanie ksztaltów, odróznianie wzorów, lacznie malych elementów. Zabawka ta uczy koncentracji, spostrzegawczosci, a takze cierpliwosci. Zestaw sklada sie z 11 czesci: glowy gasienicy oraz 5 róznokolorowych elementów jej tulowia, które nalezy ze soba polaczyc jak puzzle (maja odpowiednio otwory i „zabki”) – na których wierzchu znajduja sie zaglebienia o róznych geometrycznych ksztaltach (kwadrat, trójkat, pieciokat, kolo i gwiazda) i 5 klocków w ksztaltach, odpowiadajacym wspomnianym zaglebieniom.
Zabawka zostala zaprojektowana we Francji. Wyglada bardzo estetycznie i idealnie nadaje sie na prezent.
Zabawki edukacyjne marki JANOD wyrózniaja niebanalne rozwiazania, wysoka jakosc materialów i precyzyjne wykonanie. Podczas beztroskiej zabawy rozwijaja zmysly dziecka, wspomagaja rozwój dzieki mnogosci funkcji, zapewniaja mu kontakt z estetycznymi materialami i designem. Dzieki przypisaniu do odpowiedniej kategorii wiekowej, sluza cwiczeniu adekwatnych na danym etapie umiejetnosci, jak motoryka dloni czy kojarzenie ksztaltów i kolorów.
Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, laczace innowacyjnosc z francuskim designem i najwyzsza jakoscia. Unikalne produkty Janod tworzone sa z drewna i innych solidnych, trwalych materialów, a przede wszystkim – z dzieciecych marzen!
Janod – JUST PLAY
kategoria: zabawki edukacyjne
seria: Baby Forest
indeks: J08019
producent: Janod
wiek: 12-36 miesiecy
liczba elementów: 6
material: drewno
design: Francja
wymiary produktu: 34,3 x 10,8 x 3,2 cm
waga produktu: 0,28 kg
wymiary opakowania: 35 x 4 x 12 cm
bezpieczenstwo i jakosc: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!