Wąż Nieskończoności

  • Cena: 34.90 zł
  • Ilość odwiedzin: 358

Opis produktu

Teraz, gdy zakonczyl sie cykl 25 625 lat i otworzylo sie okno Konca czasu, niesmiertelnosc powoli staje sie rzeczywistoscia, a wszelkie róznice znikaja – jednosc objawia sie wokól nas i w naszym wnetrzu. Ci, którzy tego nie czuja, powinni wsluchac sie w to, co maja do przekazania przodkowie – oni posiadaja klucze do naszej przyszlosci!

Mamy jedyna okazje do tego, by na nowo polaczyc sie z naszymi antenatami, którzy wciaz zyja na Ziemi jako Majowie Itza oraz inne rdzenne plemiona z róznych zakatków swiata. Pozostalo nam juz niewiele czasu. Droge wiodaca do Nowego Swiata musimy odnalezc do 15 listopada 2015 roku… Swiat, w którym obecnie zyjemy, zupelnie w naturalny sposób sie wówczas bowiem rozpadnie. Nie mozemy nic z tym zrobic – jest to naturalny cykl kosmiczny. Ale uda nam sie przetrwac i wzniesc sie na wyzszy poziom swiadomosci, jako ze ta czesc podrózy jest zaledwie koncem naszego Starego Swiata.

W nowej pieknej rzeczywistosci bedziemy niczym nowo narodzone dzieci. Wielki Duch udzieli nam wszelkiej laski. Staniemy sie wspól-twórcami Wszechswiata.

By ta prawdziwa pozytywna przepowiednia Majów sie jednak spelnila, nalezy wsluchac sie w ich slowa: oddychajcie za pomoca swoich serc. Nadszedl czas, by ludzie przypomnieli sobie, kim tak naprawde sa. Nowy Swiat jest juz gotów na nasze przybycie.
In LaKesh: Ty jestes innym mna, ja jestem innym Toba.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!