Zestaw Kołeczki i Sznurki - Tablica Naukowo-Kreatywna Masterkidz 260 Elementów

Opis produktu

Zestaw 200 koleczków w neutralnym kolorze, oraz 60 sznureczków w 6 róznych kolorach. Pozwala na tworzenie niepowtarzalnych obrazków - zarówno mieszajac sznureczki z pozostalymi elementami przeznaczonymi do tablic Masterkidz STEM, jak i samodzielnie. Umiesc kolki w odpowiednich miejscach, a nastepnie polacz je za pomoca kolorowych sznurków. Tym sposobem mozna "rysowac" literki, cyferki, figury geometryczne, a takze wszystko inne, co nam przyjdzie do glowy.
Koleczki ze sznureczkami moga byc uzywane do tworzenia kreatywnych obrazków, lub do cwiczenia matematyki i literek. Ze sznureczków mozna tworzyc na tablicy dzialania matematyczne. Pobudza to do myslenia i sprawia frajde, wiec nauka przychodzi duzo latwiej, niz w tradycyjnej formie.
Dzieki sznurowaniu, dziecko cwiczy równiez zrecznosc i ogólna motoryke raczek. Jest to bardzo wazna umiejetnosc, o której rozwój nalezy dbac we wczesnej edukacji maluchów. Dzieki zabawce, która stymuluje te sprawnosci, mozemy byc spokojni o poprawny rozwój dziecka.

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!